July 2012

Today it hurts, tomorrow it works.

31. july 2012 at 22:50 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7nuciFqiM1r0y241o1_500.jpg


Chce to čas.

31. july 2012 at 20:55 | find-your-happiness
http://4.bp.blogspot.com/-A_d_K1554I8/T9bdg7rfyzI/AAAAAAAAUKo/F8t6FzvIDbA/s1600/7301240888_f8149838a7_large.jpg

Nemám náladu přidávat jídelníčky, nejsou strašné, ale ani dokonalé, hřeším málo a váha pomalu jde dolů. Ale musím dřít víc.

Nesnáším ten klid, ale to stálé nutkání něco dělat - sport je tou nejlepší volbou, i když jsem úplně vyřízená. Možná bych měla zase začít běhat, už si ani nepamatuju, kdy to bylo naposled. Před chvílí jsem si chtěla zacvičit, a teď, už na to kašlu, nemám vážně sílu. Zítra do práce na kole a večer začnu nanovo opět jillian, teď mě nemá co zabrzdit.

Když se podívám na posledních pár fotek v plavkách, možná jsem trochu zhubla, ale je to jen malinko a mě čeká dlouhá cesta, nechci se za rok zase probudit a pokoušet se o něco, co jsem mohla mít už dávno splněné a to nechce nikdo z nás :)
Dnes se cítím tak nějak vyrovnaná, klid, nikam se nehnat. Kéž by to vydrželo déle.

Začínám mít problémy s mámou, hádky apod. Nemůžu ji už ani vystát, a tak si přeju, aby moje geny byly víc než z poloviny po tátovi, protože jestli budu mrchou jako je ona, tak to radši okolo sebe žádnou rodinu nechci. Mám ji ráda to jo, jenže to její jednání s lidma, sobectví a hraní si na tu jedinou chudinku na světě mě vážně nebaví. A proto mi nezbývá než jinýho než se za zády jen usmívat.

Pro nějakou motivaci do dalších dnů se podívám na I used to be fat a pak do postele, abych nabrala energii. Napadlo mě, že vám sem hodím nějakou fotku, až budu mít přesně 5 kg, ale nesmíte čekat žádnou senzaci, je to pouze pro moje porovnávání :)

Alive.

29. july 2012 at 22:02 | find-your-happiness
Takže, ano, vskutku žiju.
Nakonec to nebylo tak strašné jak jsem si myslela, docela jsme si to užili a mě bylo blbě jen včera večer, ale po 1 cigaretě a pár panácích se to zpravilo. Až do dneška, ale to neřeším, když jse doma. Jen jsem nastydla ještě víc a nemůžu se toho zbavit. V noci jsme zmokli, dobrý zážitek, vidět, jak si lidé dokážou užít i skákání v kalužích. Něco jsem si uvědomila, mám pravé přátelé, se kterýma se směju, ať už mám jakoukoliv náladu, díky nim jsem nemusela pořád myslet na to, že musím zhubnout. Jen jsem si užívala, takže taky jedla samé hnusy, ale nepřejídala se...

Váha? Dost na to, abych začala něco dělat, já vím. Tuším, že nestíhám mít 55 za 2 dny, schodit 2,5 kg za 2 dny, to bych byla blázen. Ani cvičit nemůžu, protože bych to díky bolestivému krku, rýmě a teplotě neudýchala. Ani do práce na kole, achjo. Proč musím být vždycky v létě nemocná... A pocity z víkendu? Neustálé myšlenky na to, že lidi kolem se na mě dívají. Na mou hnusnou špekatou postavu, teď jen můžu poděkovat T., že mě má rád, takovou, jaká jsem a pokaždé moje myšlenky převede na to, jak jsem krásná. Ale...Můžu být ještě krásnější. A taky se nikdy nepřestanu snažit. Takže od zítřka mé drahé zase krásné dietaření a možná i lehké posilování, já přece nemůžu jen kynout. Nikdy asi už nedokážu pochopit, že existuje dost kluků, kteří by mě chtěli.

Před odjezdem jsem omylem (a to vážně) narazila na profil jeho bejvalky, bože, na jedné fotce v plavkách ji trčí šíleně moc kosti a já jen závidím. Závidím jakou má postavu, přesně tu, jakou bych chtěla, ale jinak bych o ní ani nezavadila. Ano, musím na ni myslet, protože mě vnitřně ohrožuje, protože můj perfekcionalismus mě pěkně pronásleduje a já přece nemůžu být horší, než jeho předešlá... Ještě, že mi teď poslala M. fotku z víkendu, kde sice sedím, ale moje paže vypadají rozhodně hubeněji, než před měsícem :)

A to je důvod, proč se snažit dál, takže nevzdávejte to, ani když jste úplně na dně, protože vy přece chcete být krásné a hubené = šťastné. Každá z nás...

Na výlet.

26. july 2012 at 20:18 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7s5eaMI5Q1rb1mfmo1_400.jpg

Milé slečny, takže zítra odjíždím k té vodě. Nechce se mi tam, a to jsem se na to těšila celej rok a proč? Protože jsem nafouklá jak balón už 3 týdny a na záchod skoro nechodím nebo si tam posedím, přitom jím hodně moc vlákniny, ovoce, snažím se jíst zdravě, jen dnes večer z těch nervů mi to trochu ujelo, takže ten pocit bude fakt super, až si všichni pomyslí, že jsem v tom a zase jsem přibrala, nepravdivě. Jenže copak si člověk s prominutím, může předevšema furt prdět a ještě to čuchat?...Je to moc intimní, ale nemám se komu vypsat, rodičům je to jedno. Je mi špatně, nemocná jsem pořád, ale prostě pojedu. 4 prášky denně nezabírají, hm. Doufám každým dnem, že už to přestane, ale nějak to nejde. Ani cvičit nemůžu, sakra. Jen si přeju, že až bude neděle, budu mít znovu pod 57! Beru si tam spoustu zeleniny a ovoce, sucharů apod. Takže se vám ozvu v neděli, jestli to nějak přežiju. Ale i přesto všechno si to pokusím užít :)

25.7.

25. july 2012 at 18:58 | find-your-happiness
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6k1x45bUd1rte67ro1_500.jpg

snídaně: bílý jogurt, cereální lupínky s pšeničnými medovými pukanci
svačina: kornspitz, lučina linie, šunka, sýr
Oběd: Triangl (celozrnné pečivo), těstovinový salát, půl papriky
svačina: bebe kakaové
večeře: kousnutí do bramboru, kuskus s rajčatovou omáčkou, šunkou a parmezánem, hrst pšeničných medových pukanců

pohyb: 5+5 km kolo

Holky, tak dnes jsem to tak nějak zvládla. Není mi dobře, to vůbec. Škrábe mě v krku tak moc, že jsem neschopná cokoliv dělat, takže dnes bez jillian :(. Navíc mám jet v ten pátek k vodě, nevím jestli pojedu. Přijde mi to jako prokletí, buďto mě zlobí střeva a nebo nachlazení a podobně a nebo všechno dohromady, je jen málo dnů, kdy jsem opravdu v pohodě :-/. Doufám, že zítřek zvládnu ještě líp :) S jedním ks pečiva, kupy ovoce a zeleniny. Mám šílený strach, že na konci července budu mít zas 57 :(. Ale došlo mi, že mám mít měsíčky, jen si to prodlužuju, tak možná proto je ta váha vyšší. Jen už nechci být na konci léta jako vepř. Stydím se za svojí postavu tak moc, že druhým ubližuju. Abych to pozitivně zakončila, taky se tak těšíte na LOH? Já se nemůžu dočkat gymnastiky :) 4 roky čekání se doufám vyplatí, abych si to užila alespoň za televizní obrazovkou :)

24.7. aneb jak se to nemá.

24. july 2012 at 20:41 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m32q3tcavh1r2qkf9o1_500.jpg

snídaně: celozrnná houska, lučina linie, šunka, sýr, 3/4 papriky, 1 ovesná sušenka
svačina: 3 ovesné sušenky, přesnídávka
oběd: nudlová polévka, rýže s tuňákem
svačina: nektarinka, kousek jablka
večeře: cottage, 3 suchary,
2 večeře: 1 chleba, 1 ks masa z grilu, 1 větší obalovaný květák, hrst medových vloček, 1 kulička mozzarely, 1 kostička čokolády

pohyb: body revolution workout 2

No tak vám řeknu, začátek krásný a večer sem měla hlad jako blázen. Když jste celý den u vody, prostě vám vyhladoví a já zase snědla věci, který sem jíst neměla. Váha dnešní 57,8! Zachvátila mě panika. Byl u mě přítel, bavili jsme se o postavě mojí kamarádky, nic hezčího a vypracovanějšího jsem neviděla a on mi řekl, že jsem taky taková byla. Měl zaslepené oči. Jenže teď na tom jsem tedy zřejmě hůř. Šla bych si zacvičit ještě, ale jsem bez energie, nevím, kdy se vůbec dobiju. Achjo. Stále si říkám, že to prostě není fér, proč se někdo může narodit s hubenou postavou a někdo se špeky, kterých se tak těžko zbavuje. A vůbec, měla bych přestat fňukat a konečně něco dokázat.

Just for a minute.

23. july 2012 at 22:22 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7l1kvQs371qz4d4bo1_500.jpg

Dnešek se nevyvedl. Od rána mi bylo blbě, tak jsem jedla málo a potom se večer najedla. Ale důležitý je, že jsem se nijak moc nepřejedla. Překonala jsem svoji slabost a únavu a zacvičila si první den jillian body revolution :) Nakonec si dala na nápad Stelky meditace na 15 minut a je mi krásně, jako by problémy zmizely, takže to budu praktikovat častěji. Ozývám se jen na krátko, jdu spát, zítra musím na krev, protože světe div se, na to vyšetření půjdu už v polovině srpna a jsem za to neskutečně ráda :) Taky mě asi čeká první den na druhý brigádě, takže se musím vyspat, mějte se a zírta se ozvu i s jídelníčkem. Jen tak mimochodem, vím, že mi váha stoupla tak nějak na 57, ale to se dá dolů, věřím v to.Není to fér.

22. july 2012 at 22:21 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lu01fevr031r0jbbho1_500.gif

Ano, včera jsme si to užili, ale dnes?...
Jediný co mě neustále krouží v mysli je věta: "Chci už být zdravá..." Nedokážu žít s tím, že je mi každý den špatně a já nevím jak to zastavit, ať jím cokoliv, vždycky mě bolí břicho a pak sedím na záchodě. 4 blbý roky jsem to snášela, zkoušela se radit s doktory, ale nic. Jen čekám na to vyšetření...To bude moje záchrana, pokud něco najdou, pokud ne, tak... tak už to bude všechno zbytečný. Nejsem schopná takhle fungovat. Teď mě jen mrzí, že jsem si pro to doporučení nezašla už před 2 roky. A díky tomuhle všemu jsem se dnes přítelovi vybrečela na rameni a bylo mi zase na chvíli fajn v jeho obětí se slovy, že na to někoho najdem. Jen nevím, jak dlouho to zase v sobě budu dusit... To, že nic nepomáhá. Ale obraťme list. Poslední dva dny byly takové lehčí ohledně jídla. To grilování, party a přítel na víkend u mě. Váha se mi snad nezvedla tolik. Zítra se mi snad podaří najet na jillian body revolution, i když nevím jak to bude se 2 brigádama a přípravama na tu přehradu s kamarádama. Mám týden, abych dosáhla své 55 :).

21.7.

21. july 2012 at 11:27 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5kjbjx6vI1qcoiv2o1_500.jpg

snídaně: celozrný rohlík, gervais, šunka, sýr + 3 ovesné sušenky, 1 kostička čokolády na vaření
svačina: xxx
oběd: zapečená cuketa s mletým masem a sýrem + brambory
svačina: 1 ks buchty s ovocem
večeře:kuřecí s brambory na grilu, hrst brambůrků, dost alkoholu :D

pohyb: tanec

Vše postupem dne doplním, kurzívou jsou plánovaný jídla, možná že až zítra dopíšu, nevím jak budu stíhat. K večeru jdem s T. ke kamarádce na grilovačku a pak do klubu tancovat. Alkohol mě nemine, možná něco nezdravého si dám taky. Na váze 56,8 kg! No chápete to? Mám z toho šílenou radost. Jde to docela rychle, když se dodržuje přes polovinu věcí a to docela hřeším :D. Někdy si říkám, ještě že se sny neplní, protože mě se za poslední 3 dny zdáli fakt ošklivý. A hubnutí? To není sen, to je realita přece :) A dokonce je mi už líp, snad to vydrží.

taky kdo si všiml tak jsem pozměnila design, je to sice tmavý, ale líbí se mi :)

Don´t look back, you are not going that way.

20. july 2012 at 16:27 | find-your-happiness
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5zv9xFSh71rz4k5lo1_500.jpg

snídaně: 1 kukuřičný plátek, trochu cottage, kousek melounu, 1 meruňka
svačina: plátek sýra, 3 ovesné sušenky (jablko/skořice), 1 lžička pařížského salátu
oběd: naložené vepřové s fazolovými lusky s kousky slaniny, brambor
svačina: korn, gervais, sýr, šunka
večeře: 1 ks malé buchty, bílý jogurt, lněné semínko, lžička medu

pohyb: brusle 50 min.

váha: 57,1 kg = 1. cíl splněn :)


Nepodporuju anorexii a bulimii, snažím se o zdravý životní styl!