Chce to čas.

31. july 2012 at 20:55 | find-your-happiness
http://4.bp.blogspot.com/-A_d_K1554I8/T9bdg7rfyzI/AAAAAAAAUKo/F8t6FzvIDbA/s1600/7301240888_f8149838a7_large.jpg

Nemám náladu přidávat jídelníčky, nejsou strašné, ale ani dokonalé, hřeším málo a váha pomalu jde dolů. Ale musím dřít víc.

Nesnáším ten klid, ale to stálé nutkání něco dělat - sport je tou nejlepší volbou, i když jsem úplně vyřízená. Možná bych měla zase začít běhat, už si ani nepamatuju, kdy to bylo naposled. Před chvílí jsem si chtěla zacvičit, a teď, už na to kašlu, nemám vážně sílu. Zítra do práce na kole a večer začnu nanovo opět jillian, teď mě nemá co zabrzdit.

Když se podívám na posledních pár fotek v plavkách, možná jsem trochu zhubla, ale je to jen malinko a mě čeká dlouhá cesta, nechci se za rok zase probudit a pokoušet se o něco, co jsem mohla mít už dávno splněné a to nechce nikdo z nás :)
Dnes se cítím tak nějak vyrovnaná, klid, nikam se nehnat. Kéž by to vydrželo déle.

Začínám mít problémy s mámou, hádky apod. Nemůžu ji už ani vystát, a tak si přeju, aby moje geny byly víc než z poloviny po tátovi, protože jestli budu mrchou jako je ona, tak to radši okolo sebe žádnou rodinu nechci. Mám ji ráda to jo, jenže to její jednání s lidma, sobectví a hraní si na tu jedinou chudinku na světě mě vážně nebaví. A proto mi nezbývá než jinýho než se za zády jen usmívat.

Pro nějakou motivaci do dalších dnů se podívám na I used to be fat a pak do postele, abych nabrala energii. Napadlo mě, že vám sem hodím nějakou fotku, až budu mít přesně 5 kg, ale nesmíte čekat žádnou senzaci, je to pouze pro moje porovnávání :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aurora Aurora | Web | 1. august 2012 at 13:32 | React

Taky mám problémy s mámou... pořád si myslí, že jsem její malá holčička... dnes jsem nešla na brigádu, mám jeden den volna a už za ten jeden hloupý den mi leze na nervy... ://

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

Nepodporuju anorexii a bulimii, snažím se o zdravý životní styl!