August 2012

Okamžiky, až po tenhle.

29. august 2012 at 20:21 | find-your-happiness
A tak jsem zase jednou klesla na úplné dno.
Ani si nepamatuji pořádně, kdy jsem hubnutí začala řešit.
Vnímat svou postavu, tu ošklivou oplácanou postavu.
Jen si pamatuji okamžiky.
Kdy jsem stála v šatech před zrcadlem,
kdy jsem cvičila,
kdy jsem už jsem se jako malá na koupališti skrývala pod osuškou.
Ale nikdy jsem nic nedokázala, stále jsem tou malou tlustou, jako před 4 lety, jako před 8 lety.

Okamžiky, kvůli kterým je to čím dál horší, psychický stav, fyzické zdraví.
Okamžiky až po tenhle.

Sice nejsem Shakespeare, ale být či nebýt... By docela sedělo.
Znáte to, jako by vám hubenost nebyla souzena.
"To je oč tu běží."
Proto mi zbývá jen říct

Sbohem.

(Možná si založím jiný blog, už po stopadesáté... Možná se budu snažit spíše v reálném světě, povídat si o tom s člověkem, který by mi mohl podat pomocnou ruku. Možná, že nadobro opustím tenhle život s neustálým bojem o kila.)

Možná, kdo ví.
Jen to pochopte, tohle strašně bere síly, ale já nedokážu vydržet, nikdy se to nepodařilo a bojím se dalšího selhání, které by mě tlačilo ještě více k zemi.

Ale nezapomenu na vás, stále vás budu chodit kontrolovat, protože alespoň někdo na to má, když ne já.

jídelníčky

28. august 2012 at 11:37 | find-your-happiness
včerejší jídlo:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9dz9wxsci1r29uz6o2_500.jpg

8:30 - chléb celozrnný, gervais, šunka, sýr, kousek salátové okurky
10:00 - fantasia jogurt jahoda
11:30 - kuřecí prso s bramborovým salátem z cottage
15:00 - activia nápoj lesní ovoce
17:00 - menší jablko
19:00 - zeleninový salát s tuňákem, kaiserka


dnes - první den té dělené stravy, no to jsem zvědavá, protože už od rána nemám co jíst, jelikož doma nic není :-/... Ani žádná brokolice nebo květák a já si zrovna dala den, kdy můžu jen živočišný výrobky hm :D Budu dodržovat ten nejvolnější graf, takže ovoce můžu míchat se zeleninou..to znamená, že možná dnes neumřu hlady :D

10:15 - obložený talíř - šunka, sýr, hermelín s kečupem a gervais
12:00 - vajíčková omeleta (s paprikou, cibulí, šunkou, sýrem a pórkem, koření)
13:30 - kopeček zmrzliny bez kornoutu
16:00 - wrap s grilovaným kuřecím, malé hranolky
17:30 - kit kat sušenka
20:00 - míchaná vajíčka

Nedopadlo to nejlíp dnes... Ach to město, ale nebudu se tím nějak zatěžovat :)...

Není to dieta, je to životní styl.

27. august 2012 at 21:29 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9fdz4rqgN1rvwh83o1_400.jpg

Zdravím holky :)

Po dlouhém uvažování jsem si půjčila knížky s dietou a od zítřka měním životní styl na dělenou stravu od L. Kořínkové. Dělám to hlavně pro svoje zdraví, protože by mi to mělo ještě více pomoct s trávením a těmi problémy se střevy, konec konců mi tohle doporučoval už jeden "léčitel". Nedodržujete jí někdo? Bude to dost složitý a asi to striktně nebudu dodržovat, ale pokusím se jak jen to jde, s tím souvisí i plánování jídel den předem. Ještě sem hodlám hodit článek o této "dietě". Ona to totiž není ani tak dieta, je povolené cokoliv, jen se to nesmí míchat a světe div se, většina lidí do toho jde, protože se tím nehorázně hubne. Ale je to vtipný, dny se dělí do kytiček a zvířátek :D (živočišná a rostlinná strava).

Kdyby se někdo chtěl připojit, budu ráda :)


Jinak jen tak mimo téma, rozčiluje mě máma, zase se mi snaží řídit život. Má mi končit brigáda a ona by chtěla, abych tam byla ještě měsíc... To sotva, konečně budu mít čas i na jiný věci, cvičení, učení a přípravy na vš... Jenže ona zase jde po penězích, aby mi nemusela nic dávat. Achjo. Ještě že si můžu rozhodovat sama :) Taky se jedu s kamarádkou podívat na ten byt zítra, tak doufám, že bude vypadat na to týdenní přežití :DJako ve snu.

26. august 2012 at 20:51 | find-your-happiness
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9djtvEh2o1rc74xzo1_500.gif

A tak jsem tam tak tancovala v uplých džínách, tílku, a užívala si pár hodin štěstí.

Není nic krásnějšího, když se vám na chvíli zase vrátí sebevědomí a vy se cítíte krásné a přitažlivé. Alkohol je zvláštní pití. Po použití této omamné látky vám lidé dokážou říci cokoliv, ale především pravdu. Kamarád mi nabízí vztah, pan K. mi šeptá do ucha jak mě miluje a touží mě políbit, a pan D. se mě snaží letmými doteky ruky s tou mojí zase oblbnout. Jenže tobě už ten vlak ujel, a tak za pár hodin už tam stál s jinou a mně to bylo fuck. I když nedokážu pochopit, že by je přitahovala oplácaná holka jako já. Byla jsem šťastná, protože tohle jsem si přála, aby si uvědomili, co mohli mít. Ale já už našla něco jiného a lepšího :) A jsem spokojená.

A tak po takové extázi promíchané s alkoholem a zvláštními pocity ráno nic moc. Cítila jsem se opravdu jako kdyby mě přejel autobus a to jsme jeli hned ráno s přítelem do kina a přijeli až odpoledne, bolí mě hlava, ale co mě těší je, že od zítřka už jen poslední týden brigády a budu mít volno. Taky se chystám vrhnout plně na hubnutí, mám pocit, že jsem se nějak zvětšila :-/. takže zítra cvičení s jillian zase :). Mám pocit, že nabírám novou sílu, proč bych to neměla dokázat, pár měsíců se víc omezit, normální životní styl. Měla bych se pomalu začít učit a v úterý se jedu podívat s kamarádkou na byt.

Ozvu se zítra :)

25.8.

25. august 2012 at 10:21 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9av9a0iJf1rtgitko1_500.png
Zdravím krásky, omlouvám se za mou slabou aktivitu, nějak není čas. Jak se mám? Váha spořád stejná, ale i tak jsem ráda. Zdraví se mi pomalu lepší. Necvičím, dietní jídelníčky opravdu nedržím. Řekla jsem si pohyb od pondělí, protože teď nemám vážně žádnou sílu, navíc jsem neustále pryč a s přítelem, takže není šance. Dnes se chystám večer do klubu, zatancovat si, možná přijede i můj dost blízký kamarád, tohle jsme plánovali už přes rok a najednou z ničeho nic prostě že se tam podívá s kámošem. Co dál? S přítelem jsme měli menší hádku, nemluvili jsme spolu 2 hodiny a pak už to zase bylo v normálu. Plánuju předělat, nebo spíš upravit pokoj. Vyrobit něco na řetízky, objednat tapetu na zeď, přendat nástěnku, aby to vypadalo trochu líp, než to teď je. Štve mě, jak je toho tady moc, přeplněné poličky, malá místnost a nutně potřebuju novou a velkou postel, ale kam s ní :D. Taky jsem byla u kadeřnice na ostříhání. Varovala mě před mými zničenými vlasy, takže se je pokusím zachránit jen přelivy prozatím, nechci o ně totiž přijít.

Jak se vám daří v hubnutí? :)

jídelníček 22 - 23.8

23. august 2012 at 8:29 | find-your-happiness

snídaně: jogobella light + dobrá vláknina
svačina: banán
oběd: zeleninový salát s kuřecím masem + celozrnný rohlík
svačina: ovocný salát (malá porce)
večeře: celozrrný chléb, gervais, šunka, sýr, oříšková sušenka, špagety s mletým masem, kečupem, cuketou

Včera jsem nakonec přespala u přítele, tak ho přidávám až dnes. Není to nejlepší, protože mezi svačinou a večeří jsem čekala dlouho a pak jsem měla hlad. Snad to dnes bude o trochu lepší :) Hlavně si nesmím povolit nic z toho, co mám zakázané, abych si na ten režim navykla.

dnes:

snídaně: kaiserka, gervais, šunka, ledový salát, čaj s medem
svačina: banán
oběd: zapečené těstoviny s vepřovým masem a zeleninou (jídelna)
svačina: musli tyčka, big milk nanuk
večeře: musli tyčka, těstoviny zapečené, jogurt

Další nervy a stres.

22. august 2012 at 8:39 | find-your-happiness

Když už si myslíte, že je všechno v pohodě, osud má v hrsti neustálá překvapení.

A tak za včerejšího večera jsem se dozvěděla, že se vlastně ještě vůbec nemusím učit, protože zkoušku mám až po polovině září. Ano, byla bych šťastná, kdyby mi tohle datum nezkazilo dalších pár dní. Jde o to, že moje vejška chce do poloviny září vysvědčení a já ho mít nebudu, budu ho mít tak poslední týden a pak už začíná. A tak se mi další plán zhroutil jako domeček z karet podruhé. Moje střední mi datum nemůže posunout a keci jako individuální přístup a podobně zřejmě budou jen povrchní. Škoda, že jsem od prváku nešla někam na odbornou, zřejmě bych to měla lehčí, než to teď je. Teď naštěstí přišla mamka, že tam volala a oni mi snad vyhovějí a posunou datum, že nás bude víc.

Píšu z práce, jsem ospalá, protože jsem včera neudělala nejlepší věc. Slzy, sebepoškozování a alkohol, kdo by to do mě řekl... ani jsem nemohla spát pořádně. Snad se mi dnes podaří dodržet jídelníček a pak ho s hrdostí napíšu.

Vím, že vás tyhle věci moc nezajímají, ale pro mě je to dost důležité.


Citové záležitosti.

21. august 2012 at 13:11 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m90lvqPS2f1rdixglo1_500.jpg

Přišla jsem večer na koupák. Odložila věci a všimla si kšiltovky, kterou nosil pan D.. Otočím se a zjistím, že tam stojí i s panem K. v plné kráse. Toho prvního jsem ignorovala, ale s panem K. jsem si chtěla pokecat, po pár větách jsem si uvědomila, že náš kamarádský vztah není opravdový, jen v kyber prostoru, neumíme se normálně bavit, ale jakmile si píšeme, je to jako by jsme se nikdy neuměli zastavit. A jak jsme tam tak stáli, už mě nepřitahoval, hledala jsem, co se mi na něm tolik líbilo, ale zmizelo to, u obou dvou. A tak si říkám, možná že moje nešťastná pohádka neskončila smutně. Jen mi trvalo si to uvědomit, jak mizerné životy vedou oni dva. Mimochodem pan K. měl narážku na to, že jsem přibrala. Hm. Teď mám skvělého partnera, který mě miluje přes mé chyby, špatné vlastnosti a s mým složitým zdravím, kvůli kterému jsme museli potlačit své touhy.

Od zítřka mi začíná jiný životní styl. Od včerejška jsem jedla a jedla, dnes taky. Poslední den, kdy si dopřeju všechno, i když mi bude špatně. Protože jsem dnes byla u doktora. S několika prášky v kapse jsem dojela domů, něco na zažívání a antipsychotika. Mají mi prý pomoct, ale budu muset taky držet dietu, teda spíš nejíst věci, které mi nedělají dobře, takže žádné sladké, slané a hlavně ne kořeněné. Jinak mi bude špatně. Jsem zvědavá jak se s tím poperu, ale je to dobře, s tím zhubnu, jen to dodržet, cvičit. Právě jsem ve fázi, kdy se mi nic nechce, mám toho až nad hlavu a ode dneška se musím začít učit, ale nejradši bych se válela a spala. Koupila jsem si svoje první Elle, protože jsem na tom s penězi docela dobře, tak jsem se rozhodla, tu stovku obětovat. Přečtu si ho a pak to učení... snad.

Back.

19. august 2012 at 10:14 | find-your-happiness
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8zsr0Taso1re4duco1_500.jpg

Sedím tu, s mokrými umytými vlasy, s kocovinou, snídaní a dobrou muzikou a myšlenkami na hubnutí.
Ano, jsem zase doma. S lehkým pocitem zoufalství, že moje nemoc je vlastně nevyléčitelná a proto si budu dělat každý den koktejl z lahodných prášků, které by měli zabrat. Ona vlastně je vyléčitelná, někdy sama odejde... To se mně asi nestane.

Suma sumárum, sonda mi ve střevech nic nenašla, takže pokud se nic nenajde, svedou to na dráždivý tračník, čii, že si střevo občas udělá co chce ve zkratce. A tak si říkám, jak může 19letá dívka tohle mít? Asi se o sebe opravdu moc bojím, byl to šílený zákrok, vypít 4 litry té sračky, sál, ze začátku jsem nic nevěděla, pak šílená bolet, křik, slzy, hysterie...Ano prý jsem přecitlivělá, s nízkým prahem bolesti a přílišnou starostí o sebe samou. To jsem to dopracovala. A tak mě napadlo, že bych se měla konečně vykašlat na co, že mě něco bude bolet, postavit se svému strachu do cesty. A tak bych si měla shánět pomalu psychologa, jestli mi za cca 2 měsíce nepomůže nějakej specialista na výživu a ty mé problémy. Nebudu tvrdit, že jsem v pořádku a že ho nepotřebuju, na to jsem už trochu dospělá...

A zbytek dnů, kdy jsem měla už "klid"? Byly nádherné.
Nákupy oblečení, ve kterém jsem se cítila dobře a trochu hubeně, placení za mě od mého muže, kino s ním a procházení se po městě, zase nás to o trochu víc sblížilo, i když už to snad není možné.

A pak je tu včerejšek. Party open air, po cestě jsme pili, zabludili, přišli tam velkou oklikou, ale mezi tím vším se skvěle bavili. Tam další panáky, tráva, tanec, písek, spousta známých, i pan D., pan K., pan J., všichni, co mi kdy ublížili (a všichni, kterým jsem vlastně téměř odpustila). Ale já tam měla jeho cítila se klidná.

Za těch pár dní jsem váhu ani moc neřešila, prostě na to nebyl čas, snažila jsem se sem tam sníst něco zdravějšího, ale jinak jsem se spíš snažila vypnout a odpočnout si. Váha kousek pod 57 kg. Neumím zhubnout ani 10 kg za 2 měsíce, budu ráda, když dám polovinu. Zítra se do toho zase pořádně opřu, dnes nemám síly cvičit, taky se od zítřka budu muset začít učit, abych udělala tu zkurvenou opravnou maturitu.

"Proč si místo sukně nenecháš jen dlouhý tričko? To by ti slušelo víc."
"Nemůžu, to bych musela být hubenější, takhle to nevypadá hezky."
"Ale prosimtě, jseš hloupá, na tom časem zapracuješ."

...Ano, ale já už nechci stále jen čekat.

Večer thinspo a zítra se zase ozvu snad s jídelníčkem :)


Mám...

14. august 2012 at 11:12 | find-your-happiness
... o kilo víc. přes 57.
Blázním, ale nic s tím nedělám.
Achjo, jím jako prase, nemůžu se udržet, už dnes ráno jsem do sebe hodila 2 sušenky, i přesto, že mám držet tu zkurvenou dietu, ve který vlastně není nic zdravýho. Zítra ráno odjíždím. A pak budu muset od odpoledne vypít 4l nějakýho hnusnýho slanýho roztoku na projímání...S tím, že k obědu budu mít jen obyčejný vývar a pak až do odpoledne dalšího dne nebudu moct jíst. Jediný v co doufám, že díky tomu zhubnu (mohla bych, když si uplně vyprázdním střeva + nebudu jjíst že). A pak je tu samostatné vyšetření. Děsí mě to neustále, sny mám furt zvláštní, ale až budu mít ve čtvrtek navečer vše hotovo, po výsledcích, pak přijde to krásné, nákupy, kino, poflakování se ve městě s tím nejúžasnějším člověkem. Ano, přišla mi výplata, nejsem ten typ, co to hned utratí, ale po dlouhé době mám chuť přijít alespoň o polovinu financí. Dokud můžu budu si to užívat :)

Mé drahé, ozvu se vám tedy v sobotu, možná až v neděli, protože se chystám na nějakou párty večer, internet budu mít sice po ruce každý den, ale nechci, aby mě někdo přištihl, však to chápete :)

See you soon and don´t give up!

Nepodporuju anorexii a bulimii, snažím se o zdravý životní styl!