Prázdno.

12. august 2012 at 21:47 | find-your-happiness
Jsem doma. Jídelníčky nebudou, od pátka to šlo z kopce, strašně moc sladkýho, ale jinak obědy s večeřemi vcelku na pohodu. Nebylo mi vůbec dobře, takže jsme jen leželi, ale dnes jsem si dala kolo 9 km a jillian. Zítra jen do práce a pak do konce týdne nic. Od zítřka musím začít držet něco jako přípravnou dietu, kvuli vyšetření, žádnou vlákninu, ne moc ovoce ani zeleniny nebo masa, tak si říkám, co já vlastně budu jíst... V úterý večer se vám ještě ozvu a pak nejspíš až v neděli, jak to vše dopadlo. Zítra ráno přednastavené thinspo :)

Poslední dny nejsem vůbec v realitě, často se přistihnu, když s přítelem ležíme a já jen koukám do stropu a přehrabuju se ve svých děsivých myšlenkách.

Jen co padne odpolední hodina ve čtvrtek, všechno bude skoro jak má být a já se budu moct zase usmívat. Snažím se, ale pak si vzpomenu, že moje zdraví na tom není nejlíp a všechno jde do háje. Zdají se mi divné sny, strašidelné, nejdřív utíkám, pak plním úkoly o život a znova se vracím do jednoho opakujícího, kdy mi ujede vlak. Zajímavé.

Jinak u přítele hezké. Uvařila jsem zbytku rodinu večeři, kterou si moc pochvalovali, starají se tam o mě víc, než doma, mamce se zmíním o něčem a jí to ani nezajímá. Víte proč ho miluju? Protože mi neustále opakuje, jak jsem krásná, i bez kosmetických sraček, i bez velikosti S, jak hezky voním, jak mě dokáže povzbudit, když mi není dobře, jak se s ním cítím v bezpečí a to jak mě potřebuje a já jeho.

Holky, držte se a nepolevujte, víte, proč to děláte, za jakým cílem si jdete, vy se můžete v září cítit o něco líp. Nechcete přijít do třídy stejné, chcete, aby každý žasnul, nad tím, jak silné jste byli a jak budete vypadat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Chantal Chantal | Web | 12. august 2012 at 23:09 | React

No já kvůli své nemoci střev mám tuhle tvou  "přípravnou dietu" celý život :D sem tam samozřejmě když je mi dobře dám si i něco s vlákninou, ale jinak to musím omezovat. Snad ti nezjistí nic vážného :( a budeš brzy v pořádku!:-*

2 Tereska Tereska | Web | 13. august 2012 at 0:56 | React

Tak doufám že ti to dobře dopadne:)Doufám že do září,budu vypadat o něco líp:)

3 Tory Tory | Web | 13. august 2012 at 12:20 | React

Už ve čtvrtek? Tak ať ti to hlavně dobře dopadne.. Tvůj přítel je fakt zlatej, je skvělý že je ti takovou oporou:)
Líbí se mi ten poslední "odstavec" je to tak pravdivý, nikdo nechceme přijít stejný :)
Drž se:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

Nepodporuju anorexii a bulimii, snažím se o zdravý životní styl!