June 2013

Moving

27. june 2013 at 19:18 | find-your-happiness
Kočky,
už jak jsem dřív psala, odcházím na jinou adresu. Ono tu bude lepší, nechám tu pohřbené všechny tajnosti, neúspěchy... Konečně jsem na té dobré vlně.

tak si mě prosím přepište :)

Success

26. june 2013 at 14:02 | find-your-happiness
V noci jsem nemohla spát. Už si na to zvykám...
Ale dnes mám dobrou náladu i když je venku hnusně a nos jsem nevystrčila 2 dny :D
Ranní váha: 54,9!!!!

Nikdy jsem na váze tohle číslo ještě neviděla, pokaždé, když jsem hubla, jsem se dostala max. k 55 kg. Přeju si, aby to klesalo dál. Možná to konečně šlo dolů, protože jsem přidala jídlo. Včera jsem si zacvičila Cassey a její videa na břicho, no řeknu vám, že to dneska cítím pořádně :D

Čím dál víc přemýšlím, že se přemístím na blogspot. Už se tady necítím tak dobře jako dřív. Už jsem se posunula o kousek dál a s některými názory se prostě nedokážu ztotožnit. Prohlížím si ostatní blogy a u toho nevěřícně kroutím hlavou, proč ty holky se tak ničí.

Zítra nejspíš pojedu na byt si odstěhovat věci a podívat se na nový byt.
Už mě nenapadá o čem bych psala. Chci nafotit fotky a přidat je, napsat ten článek o běhání a o tom, co jsem si pořídila, ale to všechno až budu doma, pořád jsem totiž u přítele a nechci, aby zjistil, že mám blog, asi by nebyl rád, kdyby si tu o sobě něco přečetl... :)


Thinspiration

25. june 2013 at 14:40 | find-your-happiness
Jsem ráda, že poslední dobou se změnilo thinspo z vyhublých slečen na krásně zpevněné postavy a se svaly :) Hodně se teď objevují fitspa, který mám snad i radši, než ty obyčejné. Zrovna dnes potřebuju motivovat, protože u přítele výběr toho zdravého jídla zrovna není a tak trochu hřeším a nechci, aby váha šla nahoru... Přeci jenom je strava důležitější než pohyb.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6d9qnKSu01rzgl7qo1_500.jpg


24.6.

24. june 2013 at 20:32 | find-your-happiness
Tak dnešek takovej chaotickej, večeři jsem s gramy nějak odhadla, protože jsem byla u přítele. Přivezla jsem si tofu, že si ho udělám s vajíčkem, nakonec jsem si dala jejich kuře s chlebem a ještě ochutnávala hranolky s hovězím od přítele :D Navíc nevím, jak si budu vážit jídlo zítra, musím se zeptat, jetli nemají doma nějakou váhu. Už mi to nepřijde trapné, ani to nechci tajit :)

Hodně se vás ptalo, kde najdete ty semaforky, zadejte stránku www.stobklub.cz, tam se zaregistrujte, klikněte na sebekoučink a tam vám podle váhy, výšky a pohybu vypočte váš příjem a vy si pak zapisujete jídlo (musíte ho vážit). Mě to vážně pomáhá, prostě ta červená mě nutí to zvládnout na zelenou, jinak když si tam přečtete některé diskuze, tak hodně lidí tím schodilo víc než 20 kilo :) Navíc pak obdržíte i body za snahu :) A já dnes také zjistila, že mám pokaždé málo tuků...

Dnešní jídelníček:

snídaně: kornspitz, lučina linie, šunka, miska jahod
svačina: hrst proslazených brusinek
oběd: brambory, pangasius, paprika červená,zelená
svačina: banán, jahodový jogurt 1,8% tuku
večeře: kuřecí maso (prso), trochu kůže, chléb, trochu hranolek, hovězího, kousek okurky, mrkev,
cherry rajčata

pohyb: cvičení s Cassey, 30DS lvl 3


Ze života II.

23. june 2013 at 22:16 | find-your-happiness
Nálada už je lepší.
Opravdu jsem jeden takový den/večer potřebovala.

Ani jsem nenapsala, že jsem si koupila nové kraťasy, třičtvrťáky a růžové lodičky, z toho mám opravdovou radost :) A objednala si bílé hodinky, protože poslední dobou zjišťuji, že nesutále koukám na čas na mobilu, ale nebaví mě ho pořád někde vytahovat.

Co se mi protiví, tak moje vyrážka ze sluníčka, šíleně to svědí a nic na to nepomáhá, tak jsem ráda, že bude pár dní ošklivě. Už 4 dny jsem necvičila Jill. Večer přijdu z brigády, najím se a hned jsem unavená, naštěstí si alespoň zaplavu, což je jedna z věcí, co mě opravdu baví a je mi líto, že jsem nikdy nebydlela ve větším městě, kde bych mohla i závodit. Fakt mě těší, že bude ošklivo a ideální počasí na cvičení :D

Už včera večer jsem si nastavila na stobu údaje a dnes začala dodržovat jídlo a pohyb podle semaforků. Mám jíst kolem 1500 kcal/den, což se mi příčí, protože se mi to zdá hodně a bojím se, abych nepřibrala, ale možná nehubnu, protože jím málo... Takhle alespoň mám kontrolu kolik čeho sním. Už teď vím, že musím omezit sacharidy odpoledne. Také mě to nutí dodržovat pitný režim, prostě ta červená pak bije do očí :D Holky, kdo máte jakýkoliv problém, tak to také zkuste, třeba jen na týden, aby jste si zvykli, mě už to jednou pomohlo :) Přemýšlím, jestli mám zase psát jídelníčky...


A nakonec pár věcí co mě naštvalo, když jsem projela blogy (neaktivní smazala). První část je neaktivní a zřejmě to vzdala. Ta druhá se snaží nejíst a myslí si, že už hubené pak zůstanou. Ty třetí si stěžujou, že to nikdy nedokážou a brečí nad svými prohřešky, aniž by se konečně začali snažit. A čtvtá poslední skupina je ta, které došlo, že jedině tím, že se začneme mít rádi, začneme jíst zdravě a pravidelně, jedině tak můžeme dospět k dobrému konci a být šťastnější. A světe div se, kila jdou dolů, postava se mění, psychika je lepší...

Omlouvám se, jestli jsem někoho tímhle naštvala, je mi jedno, že si někdo ničí zdraví nebo podobně. Kdysi jsem patřila hned do dvou těchto skupin. Pak mi jeden člověk v hlavě konečně rozsvítil po 5 letech a já zítra začnu svůj třetí měsíc změny a věřte nebo ne, je to všechno o tolikrát lepší :)


Stagnace

22. june 2013 at 21:38 | find-your-happiness
Už ani nevím, kde některá slova beru...

Myslím, že poslední dva dny obsadí první příčky na pozici nejhorších dnů za posledních pár měsíců. Jeden okamžik se hádám s přítelem (a ano, může za to on), pak brečím, pak je mi smutno a nakonec to celé zajím jídlem z cukrů a pořádným českým jídlem. Je mi jedno, že jsem se tak na půl dnes přejedla, že jsem snědla tuny sladkého a jiného, že možná určitě budu mít na váze o kilo víc... Dnes nastal přesně ten den, kdy se mi nic nechtělo, kdy jsem přišla z brigády a cítila se tak sama, chtěla si lehnout do peřin, spát a možná se už nikdy neprobudit. Ano, každá takový den občas máme... Nemám na nic náladu. Nejhorší je, když si řeknete, že tohle léto bude jedno z těch nej a pak jste v sobotu zavřená doma. A vám se zdá všechno tak na hovno, že by jste utekli co nejdál by to šlo, jen není kam a s kým. Jen na chvíli jsem se podívala na své zápěstí a uviděla 2 čáry, co se skoro už ztráceli, blbý nápad, už nikdy.

Musím změnit pár věcí. Neviset tak na přítelovi, nechat ho dál zatajovat neškodné lži, užívat si více volných chvil a začít se bavit s ostatními. Však ono ho to jednou bude všechno mrzet. Od zítřka si budu počítat kalorie, abych věděla, jak na tom jsem vlastně s jídlem. Mám problém, že jakmile jsem u přítele, jde to z kopce. Jenže já si to dovolit nemůžu. Včera jsem si oblíkala nové kalhoty a pak usoudila, že s takovou postavou si je na sebe prostě vzít nemůžu, ještě to chce minimálně těch 5 kilo dolů, ale jak, když váha stagnuje? Teď si to všechno jídlo vyčítám, musím se prostě striktně držet zdravýho.

Snad posledních červnových dní bude lepších. Budu se snažit o tvrdší režim, musím... Vždyť je to to jediné, čeho se můžu pevně držet, jediné, co ovlivním jen já.Nesnáším změny

20. june 2013 at 22:32 | find-your-happiness

Zrovna dnes, když jsem vstala, pomyslela jsem na to, co vlastně budu dělat ty dny volna... Dojela jsem si pro knížky na čtení, protože léto je většinou jediný čas u mě. Odpolko na přehradě s kamarády a večer schůzka ohledně brigády - a tam to přišlo.

Tak zítra nastupuji. Aby jste věděli o co jde... Na koupališti budu prodávat vstupenky a dělat plavčíka. Každý rok mě to děsí, přeci se nemůžu ukázat tak brzo, když jsem ještě nic nezhubla, ale když tam jsem, je mi to jedno. Protože tentokrát je to jiné, vím, že za sebou kus cesty mám a na konci léta budou všichni koukat jak jsem se změnila. Brigádu mám celkem 4 týdny rozložené v červenci a srpnu většinou od 10-20:00.... Takže netuším, kde najdu čas na cvičení, ale věřte mi, že to nevzdám: Buď ráno si přivstanu, nebo večer. Také nemusí být pořád dobrý počasí, takže nějaký to volno mít budu. Jen prostě tak nesnáším změny a představa, co musím ještě doma odpracovat a v pokoji pár věcí zařídit :D Navíc si budu sebou brát jídlo na celý den, takže moc nehrozí, že bych snědla něco navíc, což taky bude možná důvod, proč v létě nejvíc hubnu. Samozřejmě, že za to může ta motivace nebejt jak prasnice v plavkách že :D

Když jsem tvrdila, že vykonávat pohyb ráno nebo večer je v pohodě, tak rozhodně není. Dnes jsem vyrazila běhat kolem 10 dopoledne a myslela jsem, že umřu, dokonce jsem i párkrát šla, protože moje tělo bylo přehřátý. A ponaučení? Asi neběhat ve velkém teplu a na slunci, ale když má člověk chuť se hejbat... :D Také mi vyrašila ze sluníčka vyrážka :-/

Víte co mě nejvíc štve? Člověk si říká, v létě budu mít na všechno tolik času a pak zjistí, že je to pomalu horší, než ve školním roce.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody... Aneb moje nejoblíbenější motto. Protože až zjistíte, že něco opravdu chcete, už se na nic nevymlouváte, ale snažíte se vymyslet nějakou cestu.

Poprvé jsem ochutnala tento rok třešně, lesní jahůdky a borůvky, bohužel ani zmrzlinu jsem si neodpustila :D

Omlouvám se za tak dlouhý a poměrně zmatený článek, jen jsem se potřebovala vypsat :)


Ze života I.

19. june 2013 at 11:25 | find-your-happiness
Tomu říkám perfektní ráno s kouzelnou snídaní (aktivie,banán +čoko poleva, meloun)

To jen tak na začátek jedna ukázková fotka snídaně. Miluju, když vstanu brzo, cítím kolem sebe ranní vánek a všechno se teprve probouzí. Momentálně sedím na balkóně u přítele (sama doma), ale za chvíli se chystám domů, abych taky odvedla nějakou práci u nás :D Váha se mi zasekla, týden už mám pořád kolem 56-55,8 kg. Já vím, že mám být v klidu, ale i když si přečtete tisíc pouček, tak vás to na duši trápí. Tak zkusím jíst ještě o něco líp, protože jsem to dodržovala tak napůl... Když to selže, tak zkusím přidat jídlo :)

Co říkáte na to teplo? Mně to nevadí, zacvičím si ráno nebo večer. Horší je to pracování v tom vedru. Ale každý pěkný počasí zase skončí, tuším, že už o víkendu, tak proč si ho neužít že :)

Včera jsem byla na chvíli běhat se sestrou od přítele. A to mně vnutilo nápad napsat takový mini článek o správném běhání, protože co předvádí někteří lidé, na to se nedá dívat. Také až budu mít fakt těch 55 kg nafotím nějaké fotky, ať vidím jak já tak vy nějaké mé pokroky (snad vidět budou :D). Poprvé jsem od jara stála v pondělí na bruslích :D
A když už mám konečně pokoj od všeho učení, zajedu si do knihovny pro pořádnou nálož knížek, protože to čtení mi od minulého léta opravdu chybí :)

A poslední novinka, když už mi nevyšel nutriční terapeut, tak alespoň zdravotní laborant, i když nevím, jak tu posranou chemii budu zvládat, stejně se těším....navíc mě v září čeká itálie na 14 dní s T. ♥

Jinak teď jsem se dočetla, že zas na blogu provádí něco s obrázky, no pokud mi to furt bude takhle blokovat moje fotky, tak se přestěhuju na blogspot...

14 dní

16. june 2013 at 22:17 | find-your-happiness
Ano, tak málo máme do začátku toho pravého léta.

Přijímačky mám za sebou, nejspíš s negativním výsledkem :D Během týdne jsem taky přidala něco málo z pohybu a to jídlo, no upřímně nic moc, jedla jsem to co bylo doma, taky sem tam nějaké grilování a ujídání brambůrek a oříšků, alkohol... Tak se zítra ráno zvážím a uvidím. Naštěstí rodiče dnes dorazili domů a mamka nakoupila zeleninu :D Také jsem si škrtla pár věcí ze seznamu a pořídila si botičky letní, menší kabelku, podprdu a hlavně podložku na jogu (konečně se mi nic nebude smekat :) donut do vlasů, protože z ponožky mi to prostě nedrží :D a další číslo diety :)Většinu věcí, u kterých nemusím řešit, jestli mi to bude i po hubnutí... To je prostě snad můj největší strach.

Další změnu co chci udělat, tak skončit s 30denní výzvou squats, šíleně mě po tom bolí holenní kosti, takže si místo toho budu cvičit jiné cviky na zadek. Mamka mě pochválila a prej ještě abych si to udržela, jenže já vůbec nechci skončit, ještě mám dost co shazovat :) Ale je hezký vidět změny, protože to nejvíc motivuje k dalším krokům. Pomalu nacházím zálibu v běhání, plánuju vstávat každý den kolem 8, abych toho víc stihla :) Jak to jde vám? :) Bojujte co nejvíc, ať jsou vidět výsledky!

http://25.media.tumblr.com/ab2d0271d7ec091da0a9ca2e0282d34c/tumblr_moi3lhCY0s1s8se0mo1_500.jpg

http://24.media.tumblr.com/596b909ddb894dd3d853f38803bca331/tumblr_moi17nrR4g1qkpi98o1_500.png

Mini food inspiration

12. june 2013 at 15:10 | find-your-happiness
Fotky co jsem nafotila za a tenhle týden :) Musím se polepšit a víc fotit, jen teď maj foťák naši na dovolený no :-/


Jáhelná instantní kaše s medem, banánem, arašídovým máslem a směsí semínekBílý jogurt s ananasem a sypaným muslli od mixituFitness bageta s avokádovou pomazánkou + hroznové vínoZeleninový salát s tuňákemZeleninový salát s kuřecím masem + jogurtový dresinkA moje nejoblíbenější: Losos s bramborem a hlávkovým salátem ♥

Nepodporuju anorexii a bulimii, snažím se o zdravý životní styl!